You are currently viewing Вила Рита-Неа Врасна 2023

Вила Рита се наоѓа на 20 метри од прекрасната песочна плажа во Неа Врасна. Вилата располага со двокреветни и трокреветни студија. Сите соби имаат комплетно опремени кујни и купатила. Користењето на клима  се наплаќа 5 на ден. Wi-fi  – бесплатно

ТЕРМИН НОЌИ Рита         1/2 студио Рита          1/3 студио  
14.05 7 * 89€ 99€  
21.05 7 * 99€ 109€  
28.05 7 * 109€ 119€  
04.06 7* 129€ 139€  
11.06 7* 139€ 149€  
18.06 7 270€ 290€  
25.06 7 290€ 310€  
   02.07 7 330€ 370€  
09.07 7 350€ 390€  
16.07 7 350€ 390€  
23.07 7 350€ 390€  
30.07 7 350€ 390€  
06.08 7 350€ 390€  
13.08 7 350€ 390€  
20.08 7 330€ 370€  
27.08 7 * 159€ 169€  
03.09 7 * 149€ 159€  
  10.09 7 * 139€ 149€  
  17.09 7 * 99€ 119€  

 

НАПОМЕНИ

  • Цените означени со звездичка во табелата се пакет аранжмани по лице за 7 ноќи со вклучен автобуски превоз
  • Останатите цени за дадените смени се однесуваат за наем на студио за 7 ноќи
  • За пакет аранжман во студио потребни се минимум 2 лица , трето и четврто лице се сместуваат бесплатно , доплаќаат само превоз доколку користат.
  • Туристичка такса 0,5 евра по студио  од ден се наплаќа  во агенцијата .
  •  

ДОПЛАТА ЗА ПРЕВОЗ(Скопје,Велес,Неготино,Граничен премин Богородица):

  • 45 € за возрасни – повратна карта
  • 35 € за возрасни или деца – карта во еден правец
  • 35 € за деца до 12 години – повратна карта;
  • Деца до 02 години бесплатно – не користи седиште