You are currently viewing Вила Вула – Неа Мармарас

Вила Вула се наоѓа во центарот на Неа Мармарас, на 500 метри од градската плажа, и локациски поставена на главната улица која се движи покрај море.

Вилата располага со двокреветни и трокреветни студиа, сите опремени со Тв, Клима (со доплата од 6 еур) wi-fi, комплетно опремена кујна и тераса.

На Промо цените не следува попуст за два последователни термина, и попуст за рана резервација.

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62 МКД.

 

-20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 19.12.2018

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 31.01.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 28.02.2019

-05% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ И ЦЕЛОСНО УПЛАТЕНИ ДО 01.05.2019

 

ВИЛА ВОУЛА – НЕА МАРМАРАС
ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА
Термини Ноќ 1/2  (студио за 2 лица) 1/2  (студио за 2 лица) SEA VIEW 1/3  (студио за 3 лица)
19.05-26.05.19 7 59 69 79
26.05-02.06.19 7 79 89 99
02.06-09.06.19 7 119 129 139
09.06-16.06.19 7 179 189 199
16.06-23.06.19 7 229 249 289
23.06-30.06.19 7 249 269 299
30.06-07.07.19 7 289 299 329
07.07-14.07.19 7 309 329 359
14.07-21.07.19 7 349 369 399
21.07-28.07.19 7 369 389 409
28.07-04.08.19 7 369 389 409
04.08-11.08.19 7 369 389 409
11.08-18.08.19 7 349 379 399
18.08-25.08.19 7 339 369 389
25.08-01.09.19 7 289 299 319
01.09-08.09.19 7 229 239 259
08.09-15.09.19 7 199 209 239
15.09-22.09.19 7 119 129 149
22.09-29.09.19 7 79 89 99

 

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

 

Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

За возрасни (35 евра)
За деца до 12 години (25 евра)
Деца до 2 години бесплатно, без седиште

Поаѓање од: Скопје, Велес, Неготино, Удово и Граничен премин Богородица

Поаѓање од: Битола и Прилеп

Часот на поаѓање ке биде дополнително објавен.

 

Клиентите кои не користат огранизиран превоз од агенцијата, т.е. оние кои патуваат со сопствен превоз се сместуваат индивидуално во собите, истите ги молиме да побараат точни информации за локација на сместувачките капацитети во нашите канцеларии.

GPS:40°05’33.0″N 23°47’12.7″E