You are currently viewing Zupa Wellness and Spa 3*-Копаоник 2023/2024

Early Booking Discount понуда од Zupa Wellness and Spa 3*

10% попуст за уплата до 25.10.2023

 

Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи

 

 

07.12

10.12

10.12

24.12

24.12

31.12

31.12

07.01

07.01

21.01

21.01

11.02

11.02

18.02

 

18.02

03.03

 

03.03

10.03

10.03

17.03

17.03

24.03

24.03

31.03

Бр.на ноќи

Мах лица

 

 

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

7

Aпп 4

4

 

 

Ски Опенинг

522

807

1.065

1.065

756

1.065

843

630

495

447

396

Aпп 5

5

580

896

1.183

1.183

840

1.183

936

700

550

495

441

Aпп 6

6

697

1.076

1.420

1.420

1.008

1.420

1.125

840

661

595

592

Aпп 7

7

815

1.255

1.656

1.656

1.176

1.656

1.310

980

770

693

616

Акции пресметани во цената

10%

-5%

-10%

-5%

-15%

-10%

7=6

7=6

7=5

7=5

7=5

Цените се дадени за наем на Апартман на ден

Дневен ценовник

Max.лица

07.12

10.12

10.12

24.12

24.12

31.12

31.12

07.01

07.01

21.01

21.01

11.02

11.02

18.02

18.02

03.03

03.03

10.03

10.03

17.03

17.03

24.03

24.03

31.03

Aпп 4

4

 

Ски Опенинг

85

122

170

162

128

170

141

106

99

90

81

Aпп 5

5

93

135

188

178

142

188

156

117

111

99

88

Aпп 6

6

112

163

227

215

171

226

188

141

133

119

106

Aпп 7

7

130

190

263

250

199

263

218

164

155

140

123

 

Во цената е вклучено:
– Цените се дадени НАЕМ на студио / апартман
– Користење на Ски Гардеробер
– Wi- Fi

Во цената НЕ Е вклучено:
– Полупансион (доплата е задолжителна) 23€ по лице на ден за возарасни; Деца 2-9,99 години 12€ по лице на ден; Деца до 1,99 години ГРАТИС;(попуст за рана резервација не важи за полупансион)
– Tуристичка такса (задолжително се наплаќа во агенција) 1,20€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,60€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
– Wellness & Spa центар – внатрешен базен (димензии 9х4,5m), џакузи, сауна, релакс зона (користење на спе центар се доплаќа на лице место);
– Подземна гаража 11€ на ден по кола (плаќање на лице место – резервација не е дозволена);

Напомена:
– Цените се дадени во ЕУР, плаќање се врши исклучиво во денарска противредност по кур 1€=61,8 денари.

 

Важат Општите услови на СКТМ и Т.А. С-ТРАВЕЛ