ХОТЕЛ UNIQUE RESORT& SPA 5* ОХРИД

Хотелот Unique Resort & Spa

Хотелот Unique Resort & Spa е еден од најголемите и најлуксузните хотели на охридското крајбрежје. Располага со дво- тро и четирикреветни соби . Секоја соба е опремена со: клима уред, мини бар, безжичен интернет, дирекна телефонска линија, кабелска телевизија, купатило со туш кабина или када. Користењето на паркинг и надворешен базен е вклучено во цената

Периоди:

Ноќевања:

Цена за 2 Лица

Цена за 3 Лица

Цена за 4 Лица

26.07.2020-30.07.2020

4 ноќевања

259€

326€

449€

30.07.2020-02.08.2020

3 ноќевања

199

244€

337€

02.08.2020-06.08.2020

4 ноќевања

259

326€

449€

06.08.2020-09.08.2020

3 ноќевања

199€

244€

337€

09.08.2020-13.08.2020

4 ноќевања

259€

326€

449€

13.08.2020-16.08.2020

3ноќевања

199€

244€

337€

16.08.2020-20.08.2020

4 ноќевања

259€

326€

449€

20.08.2020-23.08.2020

3ноќевања

199€

244€

337€

23.08.2020-27.08.2020

4 ноќевања

259€

326€

449€

27.08.2002-30.08.2020

3 ноќевања

199€

244€

337€

 • Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62 мкд.

  Цени по ноќевање надвор од горенаведените пакети.

 • Еднокреветна соба за 1 лице – 3178 МКД

 • Двокреветна соба за 2 лица — 4120 МКД

 • Трокреветна соба за 3 лица – 5029 МКД

 • Четворокреветна соба за 4 лица – 6952 МКД

 • Фамили апартман за 4 лица – 10500 МКД

 • Мастер апартман за 4 лица – 11230 МКД

 • Во цената е вклучена туристичка такса

  Доплати:

 • Деца до 6,99 години бесплатно.

 • Деца од 7 до 12,99 години 738 МКД на ден на база ноќевање со појадок