You are currently viewing Apart Hotel Kamelia 4* – Pamporovo, Bugarija

APART HOTEL KAMELIA 4* – PAMPOROVO

APART HOTEL KAMELIA 4* PAMPOROVO www.kamelia-hotel-pamporovo.com

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ ВО ЕВРА

1

01.12-18.12

05.03-15.04

19.12-26.12

03.01-12.01

27.12-02.01

13.01-19.01

20.01-04.03

STUDIO

1 adl

50

79

112

57

70

1 adl+1chd 6-11.99

51

80

113

58

71

2 adl

51

80

113

58

71

ONE BEDROOM APARTMENT

1 adl+1chd 6-11.99

56

85

122

62

78

1 adl+2chd 6-11.99

68

102

147

76

94

1 adl+3 chd 6-11.99

79

120

173

89

110

2 adl

56

85

122

62

78

2 adl+1chd 6-11.99

68

102

147

76

94

2 adl+2chd 6-11.99

79

120

173

89

110

3 Adl

78

119

172

88

109

TWO BEDROOM APARTMENTS

2 adl+2chd 6-11.99

94

138

213

102

129

2 adl+3 chd 6-11.99

104

152

235

113

143

2 adl+4 chd 6-11.99

114

133

257

124

156

3 adl

93

137

212

101

128

3 adl+1chd 6-11.99

94

138

213

102

129

3 adl+2chd 6-11.99

104

152

235

113

143

3adl+3 chd 6-11.99

114

133

257

124

156

4 adl

94

138

213

102

129

4 adl+1chd 6-11.99

104

152

235

113

143

4 adl+2chd 6-11.99

114

133

257

124

156

5 Adl

113

132

256

123

155

THREE BEDROOMS APARTMENT

3adl+3 chd 6-11.99

127

200

300

140

180

4 adl

125

198

298

138

178

4 adl+1chd 6-11.99

126

199

299

139

179

4 adl+2chd 6-11.99

127

200

300

140

180

4 adl+3 chd 6-11.99

136

214

321

150

193

5 adl

126

199

299

139

179

5 adl+1chd 6-11.99

127

200

300

140

180

5 adl+2chd 6-11.99

136

214

321

150

193

5adl+3 chd 6-11.99

148

228

341

160

205

6 adl

127

200

300

140

180

6 adl+1chd 6-11.99

136

214

321

150

193

6 adl+2chd 6-11.99

148

228

341

160

205

7 Adl

147

227

340

159

204

Ноќевање со појадок

6

6

6

6

6

Деца од 6-11.99 г.

3.50

3.50

3.50

3.50

3.50

Полупансион

17

17

17

17

17

Деца од 6-11.99 г.

9

9

9

9

9

Минимум престој

5

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 14 дена

100%

Под 14 дена

100%

После 01.12.2019

100%

Под 14 дена

100%

Под 14 дена

100%

No show

100%

100%

100%

100%

100%

ЗА ОТКАЗ НА РЕЗЕРВАЦИЈА СО ПОПУСТ ЗА РАНО РЕЗЕРВИРАЊЕ СЕ НАПЛАЌА 100% ПЕНАЛИ А ЗА ПРОМЕНА НА ИСТИТЕ СЕ НАПЛАЌА 1 НОЌЕВАЊЕ

Соби: комплет опремени кујни, фрижидер,кафемат,тостер,САТ ТВ, телефон,интернет,камин

Опис: лоби, ресторан, бар, бизнис центар,ски гардероба, затворен базен, сауна, парна бања,зона за релаксација,џакузи,паркинг

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 95 ЕУр за возрасни и 50 Еур за деца од 6-11.99 год. ( задолжителна)

Локација: во близина на лифт станицата Студенец

Цената вклучува:користење на затворен базен, фитнес,интернет,детска анимација, паркинг, ски гардероба

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 10% ПОПУСТ (НЕ ВАЖИ ЗА ПЕРИОД ОД 27.12 ДО 02.01.2020)