You are currently viewing Hotel Perelik 5* – Pamporovo, Bugarija

PERELIK 5* – PAMPOROVO

www.perelikhotel.com

PERELIK 5* PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

1

01.12-20.12

07.03-20.04

21.12-27.12

04.01-17.01

22.02-06.03

28.12-03.01

18.01-21.02

JUNIOR SUITE

1ADL

61

67

157

75

1ADL+1CHD 5-11.99

74

84

138

98

1ADL+2CHD 5-11.99

96

109

178

126

2ADL

85

96

158

111

2ADL+1CHD 5-11.99

106

120

198

194

3ADL

117

132

217

153

MAISONETTE

1ADL

72

78

179

86

1ADL+1CHD 5-11.99

94

104

158

117

1ADL+2CHD 5-11.99

121

133

203

151

2ADL

107

118

180

133

2ADL+1CHD 5-11.99

134

148

225

167

3ADL

147

162

248

184

Отказ

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

До 10.12.2019 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

No show

2 ноќевања

2 ноќевања

100%

2 ноќевања

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Соби:ТВ, мини бар, телефон, во некои од собите и балкон

Опис: паркинг, ресторан,ноќен клуб, затворен базен, сауна , WI-FI,bar

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 40 ЕУР за деца од 2-11.99 год.

Цената вклучува: користење на затворен базен, фитнес, парна бања, сауна, паркинг и трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 15% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2019 10% ПОПУСТ