Интерхотел 4*,Сандански-Бугарија (Редовен ценовник од 01.03.2023)

Сандански  е град на југозападот на Бугарија, во подножјето на Пирин…

Коментарите се исклучени на Интерхотел 4*,Сандански-Бугарија (Редовен ценовник од 01.03.2023)

Lion Bansko 4*-Bansko 2023/2024

Lion Bansko 4*-Bansko   Хотелот Лајон Банско нуди целосно опремени,…

Коментарите се исклучени на Lion Bansko 4*-Bansko 2023/2024

Нова Година 2024 – Интерхотел 4*, Сандански

ИНТЕРХОТЕЛ САНДАНСКИ-НОВОГОДИШНИ ПАКЕТИ 2024 Со свечена вечера во ресторан “САНДАНСКИ”,…

Коментарите се исклучени на Нова Година 2024 – Интерхотел 4*, Сандански

Hotel Breza 3* – Borovec, Bugarija2023/24

BREZA 3* - BOROVEC BREZA 3* BOROVETS                                  www.borovetz-resort.com ЦЕНИ ЗА СОБА…

Коментарите се исклучени на Hotel Breza 3* – Borovec, Bugarija2023/24

Mursalitsa Spa Hotel 3* – Pamporovo, Bugarija

MPM MURSALITSA SPA HOTEL 4* - PAMPOROVO MURSALITSA 3* PAMPOROVO                                                                www.mursalitsa.com…

Коментарите се исклучени на Mursalitsa Spa Hotel 3* – Pamporovo, Bugarija

Hotel Orlovetz 5* – Pamporovo 2023/2024

ХОТЕЛ ORLOVETS 5* - ПАМПОРОВО    ORLOVETS 5* PAMPOROVO                                        www.hotelorlovetz.com ЦЕНИ ЗА…

Коментарите се исклучени на Hotel Orlovetz 5* – Pamporovo 2023/2024