You are currently viewing Grand Hotel Murgavets 4* – Pamporovo, Bugarija

GRAND HOTEL MURGAVETS 4*- PAMPOROVO

GRAND HOTEL MURGAVETS 4*PAMPOROVO

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

01.12-19.12

03.01-22.01

05.03-31.03

20.12-29.12

23.01-04.03

30.12-02.01

 

 

DBL STANDARD

1adl

37

41

65

 

 

1adl+1chd 6-11.99

50

54

100

 

 

1adl+2chd 6-11.99

51

55

101

 

 

2adl

50

54

100

 

 

2adl+1chd 6-11.99

66

69

135

 

 

3adl

72

76

151

 

 

DBL DELUXE

1adl

52

58

110

 

 

1adl+1chd 6-11.99

53

59

111

 

 

1adl+2chd 6-11.99

54

60

112

 

 

2adl

53

59

111

 

 

2adl+1chd 6-11.99

69

75

146

 

 

3adl

76

81

162

 

 

ONE BEDROOM APARTMENT

2adl

79

87

123

 

 

2adl+1chd 6-11.99

95

102

158

 

 

2adl +2chd 6-11.99

110

118

192

 

 

3adl

101

109

175

 

 

Полупансион

10

10

10

 

 

Деца од 3-11.99

5.50

5.50

5.50

 

 

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

 

 

Отказ

Под 7 дена 30%

Под 7 дена 30%

Под 7 дена 100%

 

 

No show

30%

30%

100%

 

 

Соби: ТВ, мини бар,фен, балкон

Опис:ресторан,лоби бар,бизнис центар,сауна,масажа,џакузи,СПА центар,затворен базен,билијард,пинг понг, детско катче

Попусти и доплати: Новогодишна вечера 85 ЕУР за возрасни и 45 ЕУР за деца од 4-11.99 г. ( За Ноќевање со појадок ) и 75 Еур за возрасни и 40 Еур за деца за сместување на база Полупансион

Локација: во центарот на Пампорово, 800 метри од ски лифтовите

Цената вклучува: користење на затворен базен,фитнес,сауна,интернет и трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 31.10.2019 10% ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 15.11.2019 5% ПОПУСТ

ЗА ПРЕСТОЈ ОД 2 ДО 6 НОЌЕВАЊА ЗА ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 31.03.2020 5% ПОПУСТ (СЕ КОМБИНИРА СО EBD)

ЗА ПРЕСТОЈ ОД 7 И ПОВЕЌЕ НОЌЕВАЊА ЗА ПЕРИОД ОД 01.12 ДО 31.03.2020 10% ПОПУСТ

( СЕ КОМБИНИРА СО EBD )