You are currently viewing Hotel Orlovetz 5* – Pamporovo

ХОТЕЛ ORLOVETS 5* – ПАМПОРОВО 

www.hotelorlovetz.com

ХОТЕЛ ORLOVETS ***** ПАМПОРОВО 

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК ВО ЕВРА

1

01.12-20.12

07.03-20.04

21.12-27.12

04.01-17.01

22.02-06.03

28.12-03.01

18.01-21.02

DBL STANDARD

1adl

56

61

146

69

1adl+1chd 5-11.99

65

74

129

88

1adl+2chd 5-11.99

84

96

166

114

2adl

74

85

147

100

2adl+1chd 5-11.99

92

106

184

126

3adl

101

117

202

138

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН НА БАЗА ПОЛУПАНСИОН

DBL STANDARD

1adl

61

67

157

75

1adl+1chd 5-11.99

74

84

138

98

1adl+2chd 5-11.99

96

109

178

126

2adl

85

96

158

111

2adl+1chd 5-11.99

106

120

198

139

3adl

117

132

217

153

Такса

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Вклучена

Отказ на резервација

Под 7 дена 1 ноќевање

Под 7 дена 1 ноќевање

После 10.12.2019 100%

Под 7 дена 1 ноќевање

No shov

2 ноќевања

2 ночевања

100%

2 ночевања

Соби: мини бар, фрижидер, сеф,балкон, телефон, САТ ТВ, интернет,фен

Опис: конференциска сала, затворен базен,лоби бар,ресторан,фитнес сала,масажа,солариум,џакузи, пинг понг,ски гардероба и др.

Попусти и доплати: Доплата за новогодишна вечера 65 ЕУР за возрасни и 35 ЕУР за деца

Локација: 2200 метри од ски лифтовите

Цената вклучува:користење на затворен базен, фитнес,сауна, парна бања ,паркинг и трансфер до ски лифтовите

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62МКД

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.09.2019 20 % ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 30.10.2019 15 % ПОПУСТ

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И УПЛАТА ДО 01.12.2019 10 % ПОПУСТ